Logo ArtPromMontazh

Скляний дашок над дверима чи проходами

Стеклянный козырек

Однаково стильні і функціональні, скляні козирки над вхідними дверима і навіси на замовлення можуть забезпечити надійний захист доріжок, входів, патіо і багатьох інших відкритих просторів.

Компанія ArtPromMontazh пропонує високоякісні, високоміцні скляні панелі та навіси для будь-якого типу приміщень. Скляні навіси не тільки забезпечують більш комфортні умови для пішоходів і відвідувачів, служать захистом від негоди, але і додають унікальний, вишуканий елемент дизайну Вашому закладу чи оселі. Дуже лаконічно виглядають з скляними перилами які ми також монтуємо

Технічні характеристики

Всі навіси від ArtPromMontazh виготовляються відповідно до точних інженерних специфікацій для забезпечення оптимальної безпеки, продуктивності та довговічності. 

Скляні навіси доступні в широкому діапазоні розмірів, щоб відповідати вашим індивідуальним потребам як по продуктивності, так і по естетиці, і з різними варіантами малюнка і текстури.

Ми з гордістю відповідаємо агресивним індивідуальним технічним вимогам, а також загальногалузевим стандартам безпеки. Все наше загартоване ламіноване скло для навісів і верхнього скління відповідає стандартам безпеки.

Де використовуються скляні перила

Зважаючи на вагомий перелік переваг, не дивно, що скляні огорожі використовуються для облаштування різних об’єктів. Найчастіше перила зі скла зустрічаються на сходах, балконах, терасах та верандах, атріумах.

Стеклянный козырек на вантах

Скляні дашки на вантах

Скляні дашки на вантах це дуже сучасне і мінімалістичне рішення яке буде лаконічно і гарно виглядати практично в будь якому сучасному архітектурному стилі. Останнім часом стали дуже популярними як для оселі так і для комерційних та промислових будівель. Ванти використовуються саме з нержавіючої сталі для забезпечення надійності кріплення.

Стеклянный козырек на каркассе

Скляні дашки на каркасі

Скляні навіси на каркасі виглядають більш масивними і монолітними саме тому напевно не такі популярні в сьогоднішнішніх мінімалістичних оселях. Але все ще популярні для коменрційних і промислових будівель або там де навіс має бути великим за розміром. Матеріал це якісне гартоване скло щоб витримати будь-які погодні умови і опади.

Скляні перила на балконі

Скляні перила на балкон

Поруччя зі скла для балкона – сучасне та безпечне рішення. Використовуючи такий матеріал, можна розраховувати на тривалий термін експлуатації та бездоганний зовнішній вигляд. Скляні поручні на балкон гармонійно підкреслять фасад будь-якої будівлі. Їх можна встановлювати як у новобудовах, так і розкішних котеджах. Поруччя для балконів виготовляються із загартованого скла. Такий тип матеріалу має підвищені показники міцності. Щоб огорожа виглядала ексклюзивно, можна вибрати тон і фактуру скляної секції.

Індивідуальні варіанти дизайну

Як надійний виробник високоефективних і економічно вигідних скляних панелей для зовнішніх приміщень, компанія АртПромМонтаж з гордістю надає послуги з проектування скляних дашків і навісів як для комерційних, так і для житлових об’єктів. Всі скляні козирки можуть бути оформлені декоративним або брендинговим елементом, що привертає увагу до Вашого закладу, захищаючи людей від сильного вітру, негоди і прямих сонячних променів.

 

Немає двох однакових скляних навісів, і наша команда пропонує повний каталог матеріалів, відтінків та кольорів, що налаштовуються. Наше загартоване скло легко інтегрується в будь-який дизайн, а наш вибір градієнта та тонування, вдосконалене фарбування дозволяє отримати широкий спектр оздоблень та візерунків. Зокрема, наші різні варіанти непрозорості дозволяють користувачам досягти потрібного ефекту освітлення, незалежно від того, чи працюють вони над приглушенням сонячного світла або посиленням природного освітлення.

 

Вбудовування нестандартних навісів у ваш фасад – це відмінний спосіб виділити доріжки, вхідні групи і створити фірмову атмосферу для гостей, пристосовану до вашого конкретного середовища; за допомогою наших візерунків, нестандартного друку і варіантів тонування ми можемо створювати ретельно інтегровані логотипи та унікальні елементи брендингу в наших дизайнерських скляних виробах. І хоча скло легко миється і естетично привабливе саме по собі, візерунок може ефективно приховати бруд або сміття, які можуть накопичуватися між технічним обслуговуванням і очищенням.

 

Скляні рішення на замовлення від ArtPromMontazh

Стеклянные козырьки

Команда експертів АртПром Монтаж працює з клієнтами в широкому спектрі галузей, від комерційної архітектури та роздрібної торгівлі до готельного та житлового будівництва. Наші скляні навіси на замовлення приєднуються до повного каталогу структурних скляних рішень, перегородки, стіни та поручні зі скла.

Ми раді працювати з вами над створенням індивідуального скляного навісу для будь-якого простору, і наша команда може допомогти визначити ваш ідеальний варіант. Наприклад, якого розміру потрібен навіс? Нестандартні вирізи або отвори для установки? Якого кольору чи тонування потрібно скло? Наша команда готова вирішити кожну проблему на кожному етапі.

Щоб дізнатися більше про наші індивідуальні рішення для скляних козирків і навісів, або обговорити інші пропозиції зі скла, зв’яжіться з нашою командою експертів вже сьогодні.