Logo ArtPromMontazh

Відбійники з нержавіючої сталі

Відбійник з нержавіючої сталі

Відбійники для стін є особливими обмежувальними конструкціями, які захищають поверхню або предмети від механічних пошкоджень або забруднень при торканні. Їхній монтаж виконується як усередині приміщення, так і зовні.

Де використовуються відбійники

Відбійники зустрічаються всюди. Їх монтаж актуальний у багатьох приватних приміщеннях та великих підприємствах. Відбійники для візків з нержавіючої сталі встановлюється в магазинах і гіпермаркетах. Також ці обмежувачі необхідні на виробничих та складських комплексах, заправках, у кафе та ресторанах. Встановлення цього атрибуту актуальне і для паркувальних зон. Монтаж такого обмежувача гарантує безпеку важливого об’єкта або поверхні, мінімізуючи його шанси постраждати.

Переваги відбійників з нержавіючої сталі

Відбійники з нержавіючої сталі відрізняються чудовими експлуатаційними властивостями. Матеріал має вагомий список позитивних характеристик:

Високі показники міцності

Естетичний зовнішній вигляд

Cтійкість до вологи та перепадів температури

Не піддається дії корозії

Відбійники для стін з нержавіючої сталі не вимагають особливих умов для догляду. Достатньо протерти поверхню вологою ганчіркою.

Особливості виготовлення відбійників

Відбійники з нержавійки

Відбійники для стін з нержавіючої сталі можуть виготовлятися у стандартних варіантах або під індивідуальне замовлення. Популярністю користуються вироби у вигляді профільної чи круглої труби. Також можливе виконання у формі стовпчиків. Параметри та форма залежить від особливостей та умов експлуатації та переваг замовника.

Наша компанія займається виготовленням та встановленням відбійників у форматі «під ключ». У цій сфері ми працюємо понад 10 років, і за цей час не було жодного нарікання. Реалізуємо проекти будь-якої складності та в потрібному замовнику обсязі.